یونولیت

تولید یونولیت سقفی

تولید یونولیت

تولید یونولیت سقفی

در مقاله زیر روش تولید یونولیت سقفی و روند تولید و فراوری مواد پلی استایرن انبساطی وچگونگی تولید پلاستوفوم جهت تولید یونولیت سقفی توضیح داده می شود. برتر فوم طیبی تولید کننده یونولیت سقفی در تهران.

مواد اولیه یونولیت سقفی ( پلاستوفوم ) پلی استایرن انبساطی است. پلی استایرن انبساطی موادی است به شکل رزین یا شکر باسایزهای گوناگون این مواد دارای تاریخ مصرف محدود می باشند. و باید هنگام مصرف وتولید به تاریخ انقضای آن توجه  شود .

مواد اولیه جهت تولید یونولیت سقفی

  •  مرحله اول تولید یونولیت سقفی : پخت مواد (EXPAND)

دراین مرحله مواد بوسیله بخار آب اکسینه یا به اصطلاح پخته وآماده تولید بلوک مادر در سیلوی مخصوص نگهداری مواد می شود. لازم به ذکر است که دما وحرارت اطراف سیلوها ومقدار رطوبت محل نگهداری سیلوها بسیار حائز اهمیت است. و باید در درجه خاص نگهداری شود.

یونویت سقفی

  • مرحله دوم تولید یونولیت سقفی : تولید بلوک یونولیت ( قالب مادر)

دراین مرحله مواد پخته شده بعداز نگهداری درسیلوها برای مدت زمان معین به داخل قالب ریخته شده. ومجدا با بخار آب به صورت بلوک یا قالب مادر در می آید. دراین مرحله فشار بخار ورودی ومقدار حرارت ورطوبت حائز اهمیت می باشد. بعداز تولید، بلوک باید درانباری با دستگاه تهویه پیشرفته نگهداری شود. و در تمام مدت لازم است دمای محل نگهداری بلوک یکسان باشد بعد از این مرحله بلوک آماده برش می گردد .

  • مرحله سوم تولید یونولیت سقفی : برش یونولیت (CNC )

در این مرحله که به اصطلاح مرحله آرایش بلوک مادر گفته می شود. و طی آن بلوک های مادر بعد از نگهداری در انبار به مدت دویا سه روز آماده برش می گردند. برش به وسیله دستگاه  CNC انجام می گیرد. و در ابعاد واندازه های مختلف برش می خورد که این امر بسته به نوع سفارش مشتری می باشد .

برش یونولیت

  • مرحله چهارم یونولیت سقفی : کنترل کیفیت یونولیت (QC)

درتمام مراحل تولید، کنترل کیفیت وآزمایشگاه کارخانه نقش مهمی درکیفیت کالا دارد و نیروی کنترل کیفی به کمک وسایل آزمایشگاه دقیق ومدرن کیفیت محصول تولیدی کارخانه را تضمین می کند. که این امرباعث رضایت مشتری از محصول کارخانه برتر فوم طیبی  و دوام تولید این کارخانه می باشد.

با توجه به مزایای فوق، خرید ورق یونولیت از کارخانه تولید یونولیت برتر فوم طیبی به عنوان یک گزینه مناسب و قابل اعتماد محسوب می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش یونولیت سقفی با ما تماس بگیرید.

شركت برتر فوم طیبی  تولید كننده محصولات پلی استايرن در خط تولید یونولیت سقفی می باشد.

برتر فوم طیبی آماده خدمات دهی با بالاترين كيفيت و بهترين و مناسب ترين قيمت مي باشد. خرید فوم سقفی

برای اطلاع از آخرین قیمت روز یونولیت و همچنین ارتباط مستقیم با برتر فوم طیبی با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:

واتساپ: 

09129723556

اینستاگرام:

 ایمیل :
تلگرام : 
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *