فوم

فوم سقفی دانسیته 12

فوم سقفی دانسیته 12

فوم سقفی دانسیته 12

قیمت فوم سقفی دانسیته 12 از مواردی است که برای خیلی از مهندسان و انبوه سازان اهمیت ویژه ای دارد. یونولیت به طور کلی در بسیاری از صنایع امروزه کاربردهای اساسی دارد. که یکی از مهمترین این صنایع ساختمان سازی است. امروزه هیچ کس دیگر نمی تواند کاربردهای بسیار زیاد یونولیت را در صنعت ساختمان سازی انکار کند. زیرا یونولیت در دیوار و سقف پروژه های ساختمانی استفاده می شود. و باعث می شود که مزیت های بسیار زیادی برای سازندگان و ساکنان آن بنا به وجود آید.

اما اگر شما عزیزان در این میان قصد دارید که به طور اساسی و ریشه ای با قیمت فوم سقفی دانسیته 12 آشنا شوید. باید در ابتدا با ویژگی های یونولیت آشنایی کامل پیدا کنید. زیرا این موضوع در مشخص کردن قیمت انواع فوم نقش قابل توجهی دارد.

یونولیت از ماده پلی استایرن انبساطی به دست می آید که توسط شرکت های پتروشیمی تولید می شود. این مواد در بسیاری از صنایع مثل بسته بندی، استودیوهای صدابرداری، سردخانه ها، حمل شیلات، حمل فراورده های خونی و … که این میزان از کاربردهای گوناگون در واقع نشان از ویژگی های بسیار منحصر به فرد این ماده است.

ویژگی های یونولیت

خیلی از کارشناسان حوزه مصالح ساختمانی در ساخت پروژه های ساختمانی استفاده از یونولیت سقفی را توصیه می کنند. زیرا این وجود این محصول در ساختمان باعث افزایش استاندارد و ایمنی آن بنا می شود. دقت داشته باشید که ماده یونولیت می تواند در مقابل عواملی مثل دما، رطوبت و صدا به عنوان یک عایق بسیار عالی عمل کند.

بیشتر افردای که در ساختمان زندگی می کنند. از مسائلی مثل آلودگی صوتی، هدر رفتن انرژی و … شکایت دارند. که این مشکلات اگر یونولیت در سقف و یا دیوارها وجود داشته باشد به هیج عنوان به وجود نمی آید.

بلوک های سقفی و یا دیواری اگر دارای استانداردهای لازم باشند. می توانند در مقابل آتش تا بیست دقیقه مقاومت از خود نشان دهند. بدنه یونولیت های سقفی و یا دیواری از ماده ای پوشیده است که این امکان را برای بلوکه های یونولیت به وجود می آورد. دقت داشته باشید که قیمت یونولیت سقفی نسوز را حتما قبل از خرید استعلام بگیرید تا در نهایت دچار مشکل نشوید.

البته نسبت به این موضوع هم دقت داشته باشید که خاصیت نسوز بودن در قیمت انواع فوم تاثیر گذار است. زیرا این ویژگی ها را همه ابعاد یونولیت های ساختمانی باید داشته باشند.

تاثیر استاندارد در قیمت فوم سقفی دانسیته 12

قیمت فوم سقفی دانسیته 12  دانسیته یکی از مهمترین مواردی است که شما باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. دانسیته و یا چگالی مربوط به دانه های موجود در ساختار موجود بلوکه های سقفی است که پیشنهاد می کنیم. در زمان خرید حتما استاندارد بودن این موضوع را چک کنید. اگر دانسیته بلوکه یونولیت شما استاندارد نباشد دیگر هیچ کدام از ویژگی های مورد نظر را ندارد. و به طور کلی کاربردی در صنایع مختلف نخواهد داشت.

دقت داشته باشید که یکی از مواری در قیمت انواع فوم بسیار تاثیر گذار است. و در بعضی از موارد نوسان هایی اساسی در قیمت بلوکه های پلی استایرن به وجود می آورد. میزان افزایش و یا کاهش قیمت مواد اولیه یونولیت است. این مسئله در قیمت فوم سقفی دیجی کالا و حتی شرکت های تولیدی نیز تاثیر گذار است.

دقت داشته باشید که همه موارد ذکر شده از ویژگی ها تا مواد اولیه و استانداردهای لازم در مشخص کردن قیمت فوم سقفی دانسیته 12 بسیار تاثیر گذار هستند.

مزیت های استفاده از فوم سقفی

استفاده از یونولیت های سقفی و دیواری برای انبوه سازان و ساکنان ساختمان می تواند مزیت های بسیاری زیادی را به وجود آورد که عبارتند از:

  •  30% کاهش مصرف بتن
  • مقاومت بسیار عالی در مقابل آتش سوزی
  • عایق مناسب در برابر حرارت،صوت و رطوبت
  • صرفه جویی در مصرف تیرچه،بلوک و بتن که قیمت بالایی دارند.
  • سرعت بالا در جابجایی و پیاده سازی
  • قابلیت گچ کاری بسیار مناسب و بدون نیاز به رابیتس

کنار هم قرار گرفتن همه این مزیت ها در کنار هم باعث شده است که یونولیت های سقفی و دیواری امروزه به عنوان انتخاب اول فعالین حوزه ساخت و ساز قرار گیرد.

فوم سقفی

ویژگی های فوم سقفی دانسیته 12

این نوع از یونولیت در میان انواع فوم های سقفی و دیواری به توجه به ویژگی هایی که دارد. کاربردهایی اساسی را نیز دارا است. مهمترین ویژگی های این نوع یونولیت عبارتند از:

  • فوم سقفی تیرچه بلوک دانسیته 12 می تواند وزن بسیار زیادی را تحمل کند.
  • مقاومت عالی در برابر حرارت و رطوبت دارد.
  • میزان بتن استفاده شده به کمترین میزان ممکن می رسد.
  • ساختمان در برابر موارید مثل زمین لرزه مقاومت بسیار زیادی پیدا می کند.

کاربردهای فوم سقفی دانسیته 12

یکی از کاربردهای اساسی این محصول در پروژه های ساختمان سازی است. امروزه یکی از مواردی که مهندسین و کارشناسان حوزه ساخت و ساز به دنبال آن هستند ضد زلزله بودن بنا است. یونولیت سقفی دانسیته 12 می تواند در مقابل عواملی مثل زلزله مقاومت بسیار عالی از خود نشان دهد. که این موضوع در قیمت فوم سقفی دانسیته 12 بسیار تاثیر گذار است.

دقت داشته باشید که ویژگی مقاومت در برابر زلزله وابسته به دانسیته و فشردگی بلوکه های سقفی است. این موضوع در انواع یونولیت سقفی یکسان نیست. قیمت انواع فوم وابسته به این موضوع است  بهتر است که شما عزیزان نسبت به این موضوع آگاهی کامل داشته باشید.

حمل و نقل فوم سقفی دانسیته 12

یونولیت سقفی دانسیته 12 دارای وزن بسیار مناسبی است. اما شما باید در این میان با استفاده از یک کامیون این محصول را حمل کنید زیرا ابعاد این نوع از یونولیت سقفی طوری نیست که با خودرویی جز کامیون قابلیت حمل و نقل داشته باشد. البته این موضوع در قیمت یونولیت سقفی نسوز تاثیر بسیار زیادی ندارد. و ما باید آن را صرفا یه عنوان یک نکته اساسی در هنگام خرید در نظر بگیرید.

موارد تاثیر گذار در قیمت فوم سقفی دانسیته 12

دقت داشته باشید که یونولیت سقفی دانسیته 12 هم مانند بقیه انواع فوم های سقفی از یک نوع مواد اولیه تولید می شود.

مواد اولیه

بهتر است بدانید که هر گونه تغییر در قیمت مواد اولیه می تواند در قیمت هر بلوک یونولیت سقفی دانسیته 12 بسیار تاثیر گذار باشد. البته این موضوع به طور کلی در قیمت یونولیت سقفی نسوز بسیار تاثیر گذار است. شرکت های پتروشیمی وظیفه دارند که پلی استایرن انبساطی را به عنوان یک ماده مهم که در صنایع مختلف کاربرد دارد تولید کنند. کوچکترین نوسانی در تولید این ماده و یا تامین مواد اولیه برای فرایندهای تولیدش می تواند تاثیر زیادی در قیمت این محصول داشته باشد.

خاصیت های یونولیت

یونولیت ماده بسیار خاصی است که دارای ویژگی های بسیار مهمی می باشد. عایق بودن یونولیت در مقابل صدا، آب و همچنین سبک بودن آن از مواردی است. که تاثیر زیادی در محبوبیت آن داشته است. این ویژگی ها در مصالح ساختمانی مثل بلوک های سیمانی و یا آجری وجود ندارد.

شرکت تولید کننده

یکی دیگر از مواردی که در قیمت بلوکه های پلی استایرن به طور کلی تاثیر گذار است. شرکت تولید کننده و میزان برند بودن آن است. البته در این میان فرایندهای تولید نیز به عنوان یکی از مهمترین موارد حتی در قیمت فوم سقفی و یا هر منبع دیگری برای خرید مطرح است.

ابعاد

ابعاد یکی از مواردی است که به طور کلی در قیمت یونولیت های سقفی و دیواری تاثیر زیادی دارد. تغییراتی که در ابعاد بلوکه های یونولیتی به وجود می آید. در واقع باید طبق سفارشات مشتریان و همچنین استاندارد های مخصوص این مصالح ساختمانی باشد. تا در نهایت برای پروژه ساختمانی هیچ مشکلی به وجود نیاید.

اشتعال پذیری

دقت داشته باشید یکی از مواردی که در قیمت فوم سقفی دانسیته 12 و یا به طور کلی قیمت یونولیت سقفی نسوز تاثیر دارد. میزان نسوز بودن و مقاومتش در برابر آتش است. یکی از مواردی که حتی در قیمت فوم سقفی هم حتی تاثیر دارد نسوز بودن بلوکه های پلی استایرن است. دلیل اهمیت این موضوع در این نکته می باشد که شما بلوکه ها بتوانند در هنگام آتش سوزی حداقل بیست دقیق مقاومت از خود نشان دهند تا در نهایت ساکنان فرصت مناسبی برای فرار داشته باشند.

همیشه این مسئله حتی در هنگام خریدهای آنلاین در نظر داشته باشید. زیرا به عنوان مثال می تواند تاثیر زیادی در قیمت یونولیت سقفی داشته باشند. و در غیر این صورت شما یک محصول نامناسب را خریداری خواهید کرد.

نیاز بازار

نیاز بازار همیشه یکسان نیست. و در مواقع خاصی با توجه به متغییرهای بسیار زیادی ممکن است تغییر کند. اگر بخواهیم مثالی در این مورد بزنیم بزنیم می توان گفت نیاز بازار مصالح ساختمانی در فصل های گرم سال نسبت به یونولیت های ساختمانی افزایش قابل توجهی دارد. که در هنگام راه اندازی پروژه های ساختمانی باید این موضوع را مورد نظر قرار دهید.

تولید فوم سقفی دانسیته 12

قیمت یونولیت سقفی

دقت داشته باشید که از نظر اصول کسب و کار تولید در هر مجموعه ای به عنوان یک اصل بسیار مهم به شمار می آید. شرکت های تولیدی فوم سقفی دانسیته 12 نیز باید نسبت به واحد تولید خود نگاه ویژه ای داشته باشند.

دقت داشته باشید که هنگامی که شما عزیزان برای خرید یونولیت سقفی دانسیته 12 و یا انواع دیگر آن مراجعه می کنید. یکی از مواردی که به شما کمک می کند توانایی تشخیص کیفیت محصول مورد نظر است.

خیلی از شما هنگامی که به بدنه یونولیت های سقفی نگاه می کنید. متوجه دانه های بسیاری کوچکی می شوید. که با در کنار هم قرار گرفتن آنها بلوک های یونولیتی شکل می گیرد. بهتر است بدانید که این دانه های یونولیت توسط صنایع های پتروشیمی تولید می شوند. که در اختیار واحدهای تولیدی یونولیت های سقفی قرار می گیرند. دقت داشته باشید که کفیت این دانه های از مواردی است که بر قیمت فوم سقفی و دیگر بلوک های یونولیتی تاثیر گذار هستند.

شرکت های تولیدی این محصول این دانه ها را در دستگاه های بسیار بزرگ تخصصی که فرایند فشرده سازی را انجام می دهند میریزند. این دستگاه ها دانه های یونولیت را تحت فشار بسیار شدید بخار قرار می دهند. تا در نهایت قالب هایی بزرگ از یونولیت شکل بگیرد.

فوم سقفی دانسیته 12

در مرحله بعد بلوک های یونولیتی روی دستگاه های cnc قرار می گیرند. این دستگاه ها به طور کلی از نظر مهندسی دقت بسیار بالایی دارند. تا بتوانند بلوک های مورد نظر را در دقیق ترین ابعاد برش دهند.

دقیقا در این مرحله است که اپراتور پشت دستگاه با دقت تمام بلوک ها را طبق سفارش های مشتریان برش می دهد. و ابعاد مورد نیاز پروژه های ساختمانی به وجود می آید. دقت داشته باشید که در این مرحله به هیچ عنوان دانسیته بلوک تغییری نمی کند.

آشنایی شما با این مرحله از مواردی که می تواند در هنگام خرید کمک بزرگی برایتان به شمار آید زیرا برش هایی دقیق و تمیز از مواردی که می تواند در قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. اگر خواهیم مثالی در این مورد بزنیم می توان گفت فرض کنید در حال استعلام قیمت یونولیت سقفی هستید. تا در نهایت با دیدن برش هایی دقیق یا بلعکس غیر حرفه ای به پشتیبان گوش زد کنید. تا در نهایت مشکل حل شود و یا حداقل قیمت کاهش پیدا کند.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که در هر شرکتی واحد کنترل کیفی وجود دارد. که همه محصولات را قبل از خرید به بازار بررسی می کند. و این مشکلات به ندرت پیش می آید.

جهت دریافت قیمت فوم سقفی و همچنین ارتباط مستقیم با برتر فوم طیبی با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:

واتساپ: 

09129723556

اینستاگرام:

 ایمیل :
تلگرام : 
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *