یونولیت

یونولیت سقفی عرض 50

یونولیت سقفی عرض 50

یونولیت سقفی عرض 50 چیست؟

یونولیت سقفی عرض 50 : یکی از مهم ترین موادی که در ساختمان سازی کاربرد بسیار زیادی دارد، یونولیت سقفی است. این محصول نمونه های مختلفی دارد که یکی از مهم ترین آنها، یونولیت سقفی عرض 50 است. که به طور کامل در این مقاله درباره آن صحبت می کنیم. این محصول به خاطر داشتن کیفیت بالا، کاربردهای بسیار زیادی در پروژه های عمرانی و ساختمان سازی دارد. ازاین رو، اگر شما هم می خواهید فرایند ساختمان سازی را آغاز کنید. و بیشتر با یونولیت سقفی آشنا شوید، به هیچ عنوان خواندن این مقاله را از دست ندهید.

یونولیت سقفی چیست؟

ممکن است هنوز خیلی از افراد اطلاعاتی درباره یونولیت سقفی نداشته باشند. ازاین رو، در ابتدا این محصول را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهیم. و برای شما توضیح می دهیم که یونولیت مخصوص به سقف چیست. و چه کاربردی دارد. یونولیت سقفی که با نام styrofoam نیز شناخته می شود. یکی از مهم ترین موادی است که با استفاده از بلورهای ریز به وجود آمده است.

از طرف دیگر، خوب است بدانید که این محصولات استفاده شده برای تولید یونولیت سقفی تا حد خیلی زیادی شبیه به سفال سقفی است. همان طورکه در ابتدای مقاله هم به اختصار گفتیم، این محصول در موارد ساختمان سازی و پروژه های عمرانی کاربرد بسیار زیادی دارد. بااین حال، باید بدانید که یونولیت انواع مختلفی دارد. که هر یک از آنها می تواند برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد.

یونولیت سقفی عرض 50 سانتی متر :

به طورکلی، یونولیت سقفی در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از محبوب ترین نمونه های این محصول، یونولیت سقفی عرض 50 سانتی متری است. که کاربردهای بسیار متنوع تری دارد. این محصول که یکی از مصالح پرکاربرد در ساختمان سازی و پروژه های عمرانی شناخته می شود. بیشتر از همه در ساختن سازه ها و همچنین عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

به علاوه، خوب است بدانید که یونولیت سقفی عرض 50 سانتی متر، دارای طول 2 متر و ارتفاع 20 و 25 سانتی متر است. برای ساخت این محصول هم گرانول های کروی در داخل قالب را به طور کامل منبسط کردند. و با اعمال فشار و گرما به منظور اتصال مهره های پلی استایرن، آن را تولید کرده اند.

مشخصات یونولیت سقفی عرض 50 :

یکی از مهم ترین مشخصات مربوط به این محصول که موجب افزایش کاربردهای آن شده، این است که نسبت به خیلی از یونولیت های دیگر، وزن سبک تری دارد. به علاوه، خیلی راحت می توان از آن برای عایق بندی استفاده کرد. این قابلیت باعث شده که محصول ذکر شده در پروژه های ساختمانی، کاربرد های خیلی بیشتری داشته باشد.

علاوه بر این موارد، خوب است بدانید که محصول ذکر شده در برابر ذوب و انجماد هم مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. ازآنجاکه یونولیت سقفی عرض 50 عملکرد فوق العاده ای در برابر حرارت بالا دارد. می تواند گزینه بسیار مناسبی برای بهره وری در مصرف انرژی نیز در نظر گرفته شود.

قابلیت دیگری که موجب افزایش محبوبیت و کاربرد این یونولیت شده، مقاومت فوق العاده آن در برابر رطوبت است. به همین منظور می توان از آن به عنوان یکی از بهترین مواد ضد آب در ساختمان سازی استفاده کرد.

نحوه نصب این محصول هم کاملا ساده است. و نیازی نیست که حتماً در این زمینه تخصص زیادی داشته باشید. علاوه بر همه این قابلیت ها، یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده یونولیت سقفی، این است که به محیط زیست که آسیبی وارد نمی کند. و مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه و فشار دارد. تمام این موارد موجب شده اند که این محصول به عنوان یکی از بهترین متریال ها برای ساختمان سازی در نظر گرفته شود.

قیمت یونولیت سقفی عرض 50 :

بعد از این که اطلاعات کاملی درباره این محصول به دست آوردید، به احتمال زیاد برای شما سوال پیش می آید که قیمت یونولیت سقفی عرض 50 تقریباً چقدر است؟ برای پاسخ، باید بگوییم که قیمت این محصول مانند خیلی از محصولات دیگر موجود در جامعه، تا حد خیلی زیادی به شرایط اقتصادی و تورم بستگی دارد.

به علاوه، فاکتورهای دیگری مانند تولیدکننده، هزینه خط تولید، کیفیت و سایر قابلیت های دیگر، موجب می شوند که قیمت این محصول متفاوت باشد. ممکن است یونولیت سقفی در ضخامت های مختلف و یا متریال های متفاوتی تولید شود. که این امر موجب تفاوت در قیمت آن می شود.

سخن نهایی :

در این مقاله، به طور کامل یونولیت سقفی عرض 50 را به شما معرفی کردیم. همان طورکه متوجه شدید، این محصول به خاطر داشتن ویژگی های منحصربه فرد، می تواند به عنوان یکی از بهترین مواد برای مصالح و ساختمان سازی مورد استفاده قرار بگیرد.

علاوه بر این موارد، نحوه استفاده از این محصول نیز فوق العاده راحت است. در کنار همه این قابلیت ها، شما می توانید یونولیت سقفی عرض 50 را با قیمت مناسب خریداری کنید. پس بهتر است هر چه سریع تر برای خرید آن اقدام کنید. برای خرید این محصول، می توانید خیلی راحت از طریق وب سایت آرتر فوم طیبی، به صورت مستقیم آن را از تولید کننده دریافت نمایید.

جهت دریافت قیمت فوم سقفی و همچنین ارتباط مستقیم با برتر فوم طیبی با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:

واتساپ: 

09129723556

اینستاگرام:

 ایمیل :

Mashinsazi.tayebipoor@gmail.com

تلگرام : 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *